• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Autovei Türkiye Resmi Distribütörü

Son teknolojilerle üretilen yeni nesil araçlar elektronik parçalarla ve bu parçaları yöneten beyinlerle donatılmıştır. Elektronik parçalardaki ve sistemlerdeki arıza tespitleri ve tamirleri ise ancak özel olarak geliştirilmiş cihazlarla yapılabilmektedir. Metadiag firmamız da binek ve hafif ticari araçlar, ağır vasıtalar ve iş makinaları için gerekli olan elektronik arıza tespit cihazlarının, adblue iptal cihazlarının, araç takip ve autovei cihazlarının, kara kutuların üretimini ve ithalatını yapmaktadır. Bu cihazlarla servisler arızaları kolayca tespit edebiliyor, tamirlerini gerçekleştiriyor. Bu alanda üretilmiş son teknoloji ürünlerinden biri de autovei cihazıdır. Autovei mercedes ve man kamyon, otobüs ve çekicilerde beyin programlama işleminin yapılmasını sağlamaktadır.

Autovei cihazı ile beyin- kontrol ünitesinde Flash ve Eeprom ları okuma ve yazma, programlama, anahtar kodlama işlemleri yapılabilmektedir. Autovei türkiye resmi distribütörü Metadiag firmamızdır. Yurdun her yerine cihazın dağıtımını yapıyoruz. Satış sonrası kurulum, montaj ve teknik destek hizmeti veriyoruz. Uzaktan eğitim desteği sağlıyoruz. Autovei cihazıyla beyin programlama, anahtar kodlama, chip tuning işlemlerini internet bağlantısına gerek kalmadan OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde yapabiliyorsunuz. İnternet bağlantısız işlem yapabilmesi için geliştirilmiş dünyanın ilk beyin programlama cihazıdır. Bu konuda her türlü eğitim desteğini Metadiag firmamızın deneyimli ve uzman teknik ekibi vermektedir. Mercedes benz ve man ağır vasıtalar ve iş makinalarında autovei cihazıyla birçok işlem kısa sürede yapılabilmektedir.

Mercedes Benz araç gruplarında motor beyni, sürüş beyni, adblue beyin- kontrol ünitesi programlama, Man araçlarda Man EDC-PTM Eşleştirme, Man EDC-PTR Eşleştirme, Man FFR programlama, Man ve Mercedes anahtar tanıtma işlemlerini yapabiliyorsunuz. Ayrıca hız sınırı değiştirme, arıza kodlarını okuma, detaylı bilgileri görüntüleme ve silme, adblue arıza kodlarını silme, tork yükseltme işlemlerini de autovei truck explorer cihazıyla yapabiliyorsunuz. İveco araçlarda VCM beyin-kontrol ünitesi programlama da cihazın yeni özelliğidir. Ayrıca cihazla Mercedes-Benz XENTRY, DAS Vedock ve Fdok şifresi oluşturabilir, beyin-kontrol ünitesi kopyalama ve klonlama yapabilirsiniz. Firmamız bir yıl süreyle güncelleme ve profesyonel teknik destek hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz. Ürün detayları ve servis bilgileri için firmamızla iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

BASIN BÜLTENLERİ

 • görüntü
 • görüntü
 • görüntü