• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Iveco Beyin Programlama

Metadiag Türkiye’de ağır vasıta, binek ve iş makinalarının arıza çözümleri için gerekli elektronik cihazların ve yazılımların sağlayıcısı olan, sektörün öncü firmalarından biridir. Her marka ağır vasıta için tasarlanmış arıza tespit cihazlarının, adblue iptal kitlerinin, araç takip sistemlerinin, beyin programlama cihazlarının üretimini ve ithalatını yapmaktayız. Uzman kadromuz bireysel ve kurumsal çözümleriyle sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Mercedes, Man ve İveco araçalr için geliştirilmiş olan autovei beyin programlama cihazının da ithalatını yapıyor ve yurdun her bölgesindeki servislere ulaştırıyoruz. Vei set internet bağlantısı olmadan işlem yapabilen ve servislere büyük kolaylık sağlayan bu alanda geliştirilmiş en yeni üründür.

Yeni nesil iveco ağır vasıtalarda Ecu yani elektronik kontrol ünitesi bulunuyor ve Ecu aracın tüm elektronik sistemlerini, parçalarını yönetiyor, denetliyor. Sistemlerde meydana gelen arıza ve hatalar da Ecu’ya iletiliyor. Araç göstergesinde arıza uyarı ışıkları yanıyor. Aracın beyni durumundaki Ecu’ da arıza olduğunda ise motor çalışmıyor. Vei set ile iveco beyin programlama, anahtar kodlama gibi birçok işlem yapılabiliyor. Bu işlemleri internet bağlantısı olmadan OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde yapabiliyorsunuz. Ayrıca hız sınırı değiştirme işlemleri de bu cihazla yapılabilmektedir.

Autovei truck explorer ile arıza kodlarını okuma, detaylı bilgileri görüntüleme ve silme, adblue arıza kodlarını silme, tork yükseltme, Vedock ve Fdok şifresi oluşturma, beyin kopyalama-klonlama, beyin eşleştirme, anahtar kodlama gibi geniş kapsamlı işlemler yapılabilmektedir. Cihaz satışından sonra uzman ekibimiz kurulum, montaj hizmetlerini, eğitim ve teknik destek hizmetlerini vermektedir. Vei set güncelleme ve teknik destek hizmetlerini bir yıl boyunca ücretsiz vermekteyiz. Uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetimizle her türlü soruna anında çözüm sunmaktayız. Arge çalışmalarımızla sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi projeler hazırlıyoruz ve kurum ve kişilere özel çözümler sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz bir yıl garantilidir. Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığımız satış, montaj, eğitim ve teknik destek hizmetlerimizle sektörün lider firması haline geldik.