• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Man Beyin Programlama

Son teknolojilerle üretilen yeni nesil ağır vasıtalarda Ecu denen elektronik kontrol ünitesi bulunmakta ve aracın çalışmasını sağlayan tüm sistemler ve parçalar Ecu tarafından denetlenip yönetilmektedir. Sistemlerde oluşan hata ya da arızalar Ecu’ya gönderilir ve göstergede uyarı ışıkları yanar. Sistem ve parçalardaki arızaların tespiti ve programlasıda ancak özel olarak tasarlanmış elektronik cihazlarla yapılıyor. Metadiag firmamız artık her serviste bulunması gereken bu cihazların üretimini ve ithalatını yapmaktadır. Beyin programlama, anahtar tanıtımı, beyin eşleştirme gibi işlemleri yapan son teknoloji ürünü autovei cihazını da ithal ederek müşterilerimizin kullanımına sunduk. Vei set ile servisler her türlü beyin problemlerini kısa sürede çözmektedir.

Vei set Man, Mercedes ve İveco marka ağır vasıtalarda beyin programlama, anahtar kodlama gibi işlemleri sıfır hata ile yapmaktadır. Beyin programlama için servislerin kullandığı birçok cihaz bulunuyor. Ama piyasadaki cihazların birçoğu hatalı tespit ve programlama yapmakta, bu da beyinlerde yeni arızalara neden olmaktadır. Beyinde yapılamayacak bir arıza oluştuğunda ise beynin değiştirilmesi gerekir. Servisler autovei cihazıyla hatasız beyin programlama gerçekleştirebilir. Autovei yetkili distribütörü olan Metadiag firmamız yurdun her yerine vei set satışı yapmaktadır.

Autovei truck explorer ile Man araçlar yanında Mercedes ve İveco ağır vasıtalarında da motor beyni, sürüş beyni, adblue beyin kontrol ünitesi programlama yapılabilmektedir. Cihazın önemli bir özelliği ise internet bağlantısına gerek kalmadan işlem yapabilmesidir. Obd üzerinden araç üstünde veya masa üstünde işlem yapılır. Hız sınırı değiştirme özelliği de cihazın yeni bir özelliğidir. Metadiag ağır vasıta araçlarında arıza tespiti ve çözümü için kullanılan tüm cihazların ithalatını ve üretimini yapmaktadır. Satış sonrası cihazların kurulum, montaj ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir. Autovei güncelleme ve teknik destek hizmetlerini bir yıl boyunca ücretsiz vermekteyiz. Tüm cihazlarla ilgili detaylı bilgileri ve fiyat bilgilerini firmamızdan öğrenebilirsiniz.

– MAN EDC-PTM Eşleştirme

– MAN EDC-PTR Eşleştirme

– MAN FFR Programlama

– MAN ve Mercedes-Benz’ de anahtar tanıtma

MAN FFR Masaüstü Uygulaması

MAN FFR Masaüstü Uygulaması

MAN PTM Masaüstü Uygulaması

MAN PTM Masaüstü Uygulaması