• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Mercedes Euro 6 Hız Sınırı Değiştirme

Metadiag olarak yeni nesil araçlarda arıza tespiti ve çözümleri için elektronik ekipman ve yazılım çözümleri üretiyoruz. Ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz cihazları ülkenin her yerine ulaştırıyor, montaj ve teknik destek hizmetleri veriyoruz. Arıza tespit cihazları, araç takip sistemleri, adblue iptal kitleri gibi çözümlerden sonra firmamız şimdi de beyin programlama için geliştirilmiş autovei cihazının ithalatını yaparak Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya başlamıştır. Vei set Man, Mercedes ve İveco marka ağır vasıtalarda motor beyin programala, anahtar kodlama gibi pek çok işlemi yapabilmektedir. Mercedes euro 6 araçlar elektronik sistemlerle donatılmıştır ve bu sistemleri Ecu- elektronik kontrol ünitesi yönetmektedir.

AB ülkeleri yeni nesil araçlarda emisyon değerlerini düşürmek amacıyla bazı zorunluluklar getirmiştir. Adblue sistemi bu zorunluluklardan biridir. Ayrıca elektronik kontrol üniteleri de 90 km hız sınırını geçmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Bu hız sınırı sürücüler için sorun olmaktadır. Vei set ile garantiyi bozmadan ve beyni sökmeden mercedes euro 6 hız sınırı değiştirme işlemini yapabiliyorsunuz. Bu yeni özellik hem servislere hem de sürücülere büyük kolaylık sağlamıştır. Bunun dışında vei set ile motor beyni, sürüş beyni, adblue beyin programlama, beyin eşleştirme,  anahtar tanıtma, chip tuning, arıza kodlarını okuma, silme, adblue kalıcı arıza kodlarını silme, tork yükseltme, Vedock, Fdok şifre oluşturma, beyin kopyalama gibi işlemler yapılmaktadır.

Autovei truck explorer ile işlem yaparken internet bağlantısı gerekmiyor. OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde işlem yapılabiliyor. Bu özellik chip tuning işlemleri için oldukça kullanışlıdır. Ecu açılmadığı için de garanti geçerliliği devam eder. Kapsamlı ve geniş bir alanda işlem yapabilmesiyle eşsiz bir ürün olan autovei fiyatları sağladığı faydalar düşünüldüğünde hiç de yüksek değildir. Autovei türkiye resmi distribütörü olan Metadiag firmamız bir yıl garantisi olan cihazı ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Deneyimli ve uzman teknik ekibimiz montaj, kurulum, eğitim ve teknik destek hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca ecu güncelleme ve teknik destek hizmetleri bir yıl ücretsizdir.

 • – Mercedes EURO 6 Araçlarda Hız Sınırı değiştirme 

Mercedes Euro 6 MCM Masaüstü Uygulaması

Mercedes Euro 6 MCM Masaüstü Uygulaması

Mercedes PLD Masaüstü Uygulaması

Mercedes PLD Masaüstü Uygulaması