• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Mercedes-Benz Beyin / Kontrol Ünitesi (MR, PLD) Programlama

Yeni üretilen araçlarda Ecu- elektronik kontrol ünitesi bulunuyor ve araçtaki tüm elektronik sistemleri kontrol edip yönetiyor. Elektronik kontrol ünitesi motorun çalışma şartlarını denetliyor, değişkenleri ayarlıyor, parametreleri hesaplıyor. Sensörlerden gelen bilgiler Ecu’da toplanır, normalin dışında bir gelişme olduğunda da arıza uyarısı verir. Şimdiki motorlu araçlar Ecu olmadan çalışamaz. Bu araçlarda arıza tespiti, beyin programlama gibi işlemler özel olarak geliştirilmiş elektronik cihazlarla yapılmaktadır. Metadiag firmamız binek araçlarda, ağır vasıta ve iş makinalarında kullanılan bu cihazların üretimini ve ithalatını yapıyor ve sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor. Beyin programlama için geliştirilmiş vei set cihazının da ithalatını yaparak servislerin çalışmalarına büyük kolaylık sağlıyoruz.

Autovei Man ve Mercedes araçlarda beyin programlama için geliştirilmiş bir üründür. Ürünün geniş kapsamlı işlevi vardır. Beyin programlama, anahtar kodlama, motor arıza kodlarını okuma, silme, hız sınırı değiştirme gibi pek çok işlemi yapmaktadır. Beyne su girmesi, haberleşme ve ateşleme ünitelerinin bozulması gibi nedenlerle Mercedes araçlarda da beyin arızaları meydana gelebilir. Mercedes beyin programlama için servislerde bu cihazın mutlaka bulunması gerekir.  Cihazla arıza kısa sürede tespit edilir ve arıza kodları silinir. Cihaz olmadan yapılacak beyin programlama yeni arızaların meydana gelmesine neden olur ve beynin değiştirilmesine yol açar. Autovei firmasının resmi yetkili firması olarak Türkiye’nin her yerine cihazı ulaştırıyoruz, servislerin işlerini kolaylaştırıyoruz.

Autovei truck explorer ile motor beyni, adblue beyin ve sürüş beyni programlama, arıza kodlarını okuma, detaylı bilgileri görüntüleme ve silme, adblue kalıcı arıza kodlarını silme, tork yükseltme, hız sınırı değiştirme, chip tuning, kontrol ünitesi kopyalama ve klonlama gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemleri Mercedes dışında Man ve İveco araçlarda da yapabiliyorsunuz.  Ağır vasıtalar için gerekli tüm elektronik cihazları firmamızda bulabilirsiniz. İnternet bağlantısına gerek kalmadan işlem yapabilen autovei cihazının da satışına başladık ve satış sonrası montaj, kurulum ve teknik destek hizmetlerini de veriyoruz. Ayrıca bir yıl ücretsiz güncelleme ve teknik destek hizmetimiz bulunuyor. Tüm ürünlerimiz gibi autovei cihazı da bir yıl garantilidir.

 • – Mercedes-Benz araçlarda Motor Beyni / Kontrol Ünitesi (MR, PLD) Programlama
 • – Mercedes-Benz araçlarda Sürüş Beyni / Kontrol Ünitesi (FR, FMR, CPC, ADM) Programlama
 • – Mercedes-Benz araçlarda AdBlue Beyin / Kontrol Ünitesi (ACM) Programlama
 • – Mercedes S, ML, GL Class binek araçlarda OBD’ den motor beyni okuma/yazma programlama
 • – Mercedes V Class, Vito, Sprinter araçlarda OBD’ den motor beyni okuma/yazma programlama
 • – Mercedes-Benz XENTRY, DAS VeDoc ve FDOK şifresi oluşturma

Mercedes CPC BSL Masaüstü Uygulaması

Mercedes CPC BSL Masaüstü Uygulaması

Mercedes CPC Masaüstü Uygulaması

Mercedes CPC Masaüstü Uygulaması