• görüntü

  Bizi Arayın
  0 (212) 549 17 12
  0 (532) 111 14 24

 • görüntü

  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta İçi : 9:00 - 18:30
  Cumartesi: 09.00 - 13:30

Motor Beyni Programlama

 

Elektronik sistemlerle donatılmış yeni nesil araçlarda sitemleri ve parçaları aracın motor beyni yönetir. Motor beyin aracın en iyi çalışma koşullarında olmasını sağlamak için sensörlerden gelen bilgileri toplar, normalin dışında bir durum olduğunda uyarı ışıklarını yakarak sürücüyü uyarır. Her aracın farklı motor işletim yazılımı vardır. Sürücüler aracın performansını arttırmak, motordan daha fazla güç elde etmek için yazılımı yeniden yapılandırmak ister. Bunun için servislerin kullandığı çeşitli cihazlar bulunuyor. Vei set Ecu yani motor beyni programlamak için geliştirilmiş en yeni üründür. Man ve Mercedes Benz ağır vasıta araç gruplarında vei set kapsamlı bir işleve sahiptir ve servislerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Yeni nesil ağır vasıta ve iş makinalarında arıza tespiti ve tamiri,  adblue iptali, beyin programlama gibi işlemlerin yapılmasını sağlamak için üretilen elektronik cihazların tümünü Metadiag firmamızda bulabilirsiniz. Kendi ürettiğimiz cihazların yanında birçok yeni cihazın ithalatını yapıyoruz ve müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İthalatını yaptığımız autovei motor beyni programlama işlemi için geliştirilmiş en yeni üründür. Cihazla mercedes grubu araçlarda motor beyni, sürüş beyni ve adblue beyin-kontrol ünitesi programlama işlemleri yapılabilmektedir. Üstelik beyin programlama işlemini internet bağlantısı olmadan OBD soketi üzerinden araç üstünde veya masa üstünde yapabiliyorsunuz. Cihazın önemli farklılığı da bu özelliğidir. Ayrıca man marka araçlarda da beyin programlama ve anahtar kodlama işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Autovei firmasının Türkiye resmi distribütörü olan Metadiag firmamız yurdun her yerine cihaz satışı yapmaktadır. Satış sonrası kurulum ve montaj hizmeti, teknik destek hizmeti vermektedir. Autovei truck explorer ile chip tuning, arıza kodlarını okuma ve silme, adblue kalıcı arıza kodlarını silme, tork yükseltme, anahtar tanıtma, iveco araçlarda VCM beyin-kontrol ünitesi programlama, Vedock, Fdok erişim kodlarını hesaplama gibi kapsamlı işlemler yapılabilmektedir. Kamyon, otobüs gibi ağır vasıtalar ve iş makinaları için sürekli yenilikçi ürünleri müşterilerine sunan firmamız bu alanda ülkemizin lider firmasıdır. Satışını yaptığımız tüm ürünler bir yıl garantilidir. Autovei güncelleme ve teknik destek hizmetlerini bir yıl ücretsiz vermekteyiz. Ürünler ve ürün fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgileri firmamızdan veya web sitemizden öğrenebilirsiniz.